0 امتیاز
0 نفر

نمود فعل (قواعد و کاربرد)

ВИД ГЛАГОЛА (правила и употребление )

نوع اثر : کتاب

ناشر : سازمان سمت

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 16,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 352

رده بندی کنگره : ‏‫‬‭PG۲۲۷۱‏‫‬‬‭/ز۹ن۸ ۱۳۸۷

رده بندی دیویی : ‏‫‬‬‭۴۹۱/۷۵

شماره کتابشناسی ملی : ‎۱‎۶‎۵‎۰‎۴‎۹‎۶

شابک : 9789645303547

سال نشر : 1387

کد گروه پژوهشی : 24

کد کتاب : 1275

خلاصه اثر

گسترش اهمیت زبان روسی به عنوان زبان خارجی موجب شده است تا تحقیقات و مطالعات مختلف در خصوص این زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

در همین راستا، علاوه بر توجه ویژه به سیاست گسترش کمی و کیفی رشته های زبان روسی در قالب تأسیس دوره های آموزشی مختلف، علاقه مندان به یادگیری عملی زبان روسی و همچنین محققان در زمینه موضوعات زبانی، زبان روسی را موضوع آموزش و مطالعه خود قرار داده و به تبع آن، دست اندرکاران نشر و تهیه کتب آموزشی اقدام به تهیه و انتشار کتب مربوط به آموزش زبان روسی نموده اند.

بی شک، تحقیق، تتبع و فعالیت های آموزشی در زمینه زبان روسی، همانند هر زبان دیگر، شناخت عمیق، تحلیل و بررسی علمی این زبان را می طلبند. ارائه تصویری جامع و قانونمند از ساختار و جنبه های مختلف زبان روسی با تکیه بر نظریه ها، دیدگاه ها و مباحث مختلف زبان شناسی روسی می تواند زمینه ساز تحول در فعالیت های مرتبط با زبان به طور اعم و زبان روسی به طور اخص، از جمله تحقیقات زبان شناختی مقابله ای، آشنایی با نظریات زبان شناسان قدیم و معاصر روس و همچنین آموزش علمی و آکادمیک این زبان گردد.

کتاب دیجیتال

8,000 تومان

حجم : 2.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 352

توجه: این کتاب فقط از طریق گوشی های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید و iOS و در نرم افزار کتابخوان سمت قابل مطالعه است.

کتاب (نسخه کاغذی)

16,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 352

سال نشر : 1396

نوع جلد : شومیز

قطع : وزیری

کد یکتا : 31275

نوبت چاپ : 3

تیراژ : 150

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر