× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

ثبت نام در «سمتا»

ثبت‌نام در «سمتا» فقط با شماره تلفن همراه انجام می‌شود. پس نخستین چیزی که نیاز دارید، یک شماره تلفن همراه است.

شما می‌توانید از دو طریق در «سمتا» ثبت‌نام کنید :

ثبت‌نام از طریق وب‌گاه


برای ثبت‌نام از طریق وب‌گاه، بر روی گزینه ثبت‌نام در بالا و سمت چپ سایت (کنار نوار جستجو) کلیک کنید.

----


در فرم ثبت‌نام، حتماً باید شماره تلفن همراه و گذرواژه را وارد کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات شما کاملاً محرمانه تلقی شده و «سمتا» به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار اشخاص دیگر قرار نداده و اطلاعات غیر ضروری برای شما ارسال نخواهد کرد.

در انتهای فرم ثبت‌نام، پس از تأیید شرایط و ضوابط استفاده از امکانات، کد امنیتی قابل مشاهده را در کادر ورودی زیر آن وارد کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

----


ثبت نام شما انجام شد! تنها یک گام دیگر نیاز دارید تا بتوانید به طور کامل از امکانات سیستم استفاده کنید.

در صفحه بعد از ثبت نام، یک کد فعالسازی به شما نشان داده می شود. این کد منحصر به فرد برای تأیید شماره تلفن همراه شما مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید این عمل را قبل از پایان زمان شمارنده قابل مشاهده در کادر آبی رنگ انجام دهید.

پس از مشاهده پیام «فعالسازی تلفن همراه انجام شد»، تلفن همراه شما تأیید و تمامی مراحل به پایان رسیده است.

ثبت‌نام از طریق نرم‌افزار کتابخوان «سمت»


برای ثبت‌نام از طریق کتابخوان، ابتدا وارد نرم‌افزار شده و بر روی آیکون پروفایل در بالا و سمت راست برنامه، کلیک کنید. توجه داشته باشید، در صورتی که تا به حال وارد سیستم نشده باشید، این آیکون به رنگ قرمز دیده می شود.

----


در صورت عدم ورود به سیستم، صفحه ورود را مشاهده می‌کنید. در زیر دکمه ورود، گزینه ثبت نام را خواهید یافت. بر روی آن کلیک کنید.

----


در صفحه ثبت‌نام، تلفن همراه و کلمه عبور مورد نظر خود را وارد کنید. پس از تأیید شرایط و ضوابط ثبت‌نام، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.