× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

راهنمای آزمون فیزیولوژی ورزش وفعالیت ورزشی: راهنمای انجمن بریتانیایی علوم

ناشر: سازمان سمت

مترجم: عباسعلی گائینی , احمد آزاد

شابک : 9789645306449

کد گروه پژوهشی : 15

کد کتاب : 1496

دریافت این اثر

کتاب چاپی 25,000 تومان
برچسب ها:

خلاصه اثر

کتاب شامل 5 بخش و 40 فصل است که 5 ویراستار آن را ویرایش کرده اند تا به زیور طبع آراسته شود. 59 نویسندۀ صاحب نام در علوم ورزشی و افراد تکنیکی و صاحب نظر در امور فنی ورزشها در نوشتن 40 فصل کتاب همکاری داشته اند که به نوبه خود کتاب را از نظر دانش فنی و ویژگی های فیزیولوژیکی بسیار معتبر می سازد. در هر فصل، به فراخور، آزمونهای میدانی و آزمایشگاهی رشته های ورزشی گوناگون بحث شده و در صورت وجود، یافته های هنجار مربوط به هر آزمون برای استفاده هر چه بیشتر آورده شده اند. نویسندگان در عین تبیین آزمون های فیزیولوژیکی و نحوه کاربرد آنها، مشکلات وابسته به اجرای آنها را نیز به نقد کشیده اند. به همین دلیل خوانندگان می توانند با آگاهی کامل آزمونی را برای اجرا در رشته ورزشی مربوط انتخاب کنند. شکل ها و جدول های گویا، از ارزشهای خوب کتاب راهنمای آزمون فیزیولوژی ورزش و فعالیت ورزشی به شمار می روند.
این کتاب مرجع کاملی از ارزیابی فیزیولوژیکی رشته های ورزشی است که کاملاً جنبه کاربردی و عملیاتی دارد و دانشمندان علوم ورزشی (به ویژه فیزیولوژیست ها) و مربیان به خوبی می توانند از آن استفاده کنند.

کتاب چاپی

25,000 تومان

صفحات کتاب : 550

سال نشر : 1396

نوع جلد : شومیز

قطع : وزیری

وزن : 753.5

کد یکتا : 21496

نوبت چاپ : 2

تیراژ : 200

نظرات